Пробники плитки

Май 03rd, 2019

Не спробуєш — не вирішиш: як пробники допомагають вибрати плитку

Ми всі звикли до пробників парфумів та помад у магазинах косметики. Це дуже зручно. Ви можете їх використовувати певний час, і зрозуміти, чи пасує вам цей запах або колір. Пробник вирішує сумніви, які у вас виникають при виборі. Це прекрасне рішення, до якого всі звикли. Сьогодні важко знайти парфумерний магазин без пробників.

example-1.jpg

Продаючи плитку, ми кожен день думаємо, як зробити процес придбання якомога простішим. У нас є інтернет-магазин із великим асортиментом, доставкою прямо додому, усіма можливими способами оплати, приємними операторами кол-центру — з усім, що покликане зробити купівлю плитки простою.
Але парфуми вибирають за запахом, супутника життя — за покликом серця, а плитку для оселі вибирають на вигляд і на дотик.

У чому проблема, скажете ви, піди до будівельного магазину: торкайся, розглядай, прикладай хоч до меблів, хоч до очей сусідського песика… Проте є недоліки:треба витрачати свій час, який можна провести з рідними, треба стояти в заторах, стояти в чергах на касі, чекати на консультанта, організовувати доставку — це все не просто, особливо під час ремонту, коли зайвого часу та нервів уже не лишилось.example-2.jpg

На порятунок вимогливих покупців прийшов інтернет, але й тут не обійшлося без перепон. Монітор не завжди коректно передає відтінки (пригадайте, лишень, те фото скандальної сукні), а екран телефона не відображає фактурні особливості плитки, якість поверхні та гру світла на ній. До плитки треба доторкнутися, щоби зрозуміти чи вона ваша.

example-3.jpg

 

То що ж робити: купувати «в сліпу» чи витрачати останні нерви?

Ми знаємо, як розв’язати цю проблему. Нічого не вигадуючи, ми піддивилися, як із цією задачею впорались відомі на весь світ косметичні бренди. Тож, зустрічайте новий сервіс інтернет-магазину KeramaExpert.ua — Не спробуєш — не вирішиш: як пробники допомагають вибрати плитку..

Так-так, вам не привиділось. Як у випадку з духами чи помадою, ми пропонуємо вам скористатися «пробником» перед тим, як визначитися з купівлею основного продукту. Замовте безкоштовний зразок плитки, а краще не один, щоб остаточно визначитися з вибором.

example-4.jpg

Зразок плитки — це міні-версія плитки розміром 10х10 см.

У вас є можливість замовити ТРИ безкоштовні зразки будь-якої плитки з нашого асортименту. Що для цього потрібно?

  1. Виберіть плитку, яка вам подобається.
  2. Додайте ще дві схожі за фактурою чи відтінком, або ж зовсім відмінні
  3. Натисніть «Замовити безкоштовний зразок».
  4. Зазначте свої дані для доставки.

Можна зробити простіше: запам’ятайте назву плитки та замовте її зразки по телефону.

example-5.jpg

Ми доставимо вам зразки плитки на наступний день.

З — Зручність! Тримаючи в руках ці «пробники» плитки, прийняти остаточне рішення щодо її вибору вам буде набагато легше. Європейські магазини відправляють тисячі безоплатних зразків щомісяця. Вибирати плитку з допомогою зразків зручно, сучасно й розумно. А ви готові користуватися новими можливостями? Зараз — це найкраща мить, щоби полегшити собі життя!

Поделиться: