Як вибрати і купити надійний стабілізатор для дому

Ці недорогі, але надійні та корисні для внутрішньобудинкової мережі прилади варті уваги кожного господаря. Стабілізатори напруги в асортименті – від малопотужних на декілька кіловатів до трифазних систем вирівнювання показників струму, пропонує онлайн-магазин бренду QUANT. Тут можна придбати всі необхідні для регуляції струму пристрої та аксесуари для їх застосування. Детальніше ознайомитись із всім наявним асортиментом можна на сторінці сайту онлайн-маркету https://www.quant.ua/product-category/stabilizatory-napruhy/.

Та повернемось до теми нашої публікації і спробуємо дослідити питання як обрати і купити стабілізатор напруги та чому це так важливо.

 

Чому необхідно купити встановити стабілізатор напруги?

 

Зазначимо, що встановлювати стабілізатор варто хоча б тому, що складна побутова техніка працює у певному діапазоні характеристик струму. Якщо ці параметри аварійно чи постійно не виконуються, тоді такий «засмічений» струм може вплинути на роботу приладів. найгірший результат – повне припинення роботи і «перегорання» окремих елементів. А найперший – робота не на повну потужність. Тому зволікати із цим рішенням не варто. Інше питання – який саме купити і як це визначити.

 

Різновиди стабілізаторів і їх властивості

 

Стабілізатори для побутових потреб умовно можна поділити на два варіанти:

  • стабілізатори малої потужності, які можна встановити на вході струму у мережу будинку;
  • стабілізатори базової потужності, які зазвичай є трифазними.

Двофазні стабілізатори зазвичай розраховані на початковий діапазон споживання – від декількох кіловатів до 10-17 кВт. Верхня межа зазвичай відповідає максимальному рівню можливої потужності для двофазних мереж. Трифазні встановлюються для розгалуження напруги на конкретні джерела споживання, тобто відповідають за вхід струму зі стабілізованими показниками на межі зовнішнього електропостачання та внутрішньої системи. Такі стабілізатори мають високу потужність і розраховані на живлення всього офісу або декількох квартир, великих котеджів чи групи будинків. У трифазних інверторних стабілізаторів загальна потужність може досягати 50-100 кіловатів.

Якщо розглядати за функціональністю, малопотужні та великої потужності стабілізатори принципово не відрізняються один від одного і виконують своє завдання однаково якісно, хоча і для свого сегменту використання.

 

Як обрати потрібну потужність стабілізатора

 

Розрахунок виконати достатньо просто, хоча варто звісно потім обов’язково проконсультуватись із фахівцями, наприклад, консультантами онлайн-маркету QUANT, щодо остаточного визначення потужності. За загальним правилом, яке спрацьовує у більшості випадків, треба потужність всіх приладів квартири помножити на потенційну реактивну потужність, яка у звичайній двофазній мережі складає не більше 0,8. Потім треба додати ще від 15% до 25 %. Це і буде остаточний приблизний показник, що вкаже на номінальну потужність стабілізатора. Якщо у мережі є дуже потужні пристрої, які мають високий пусковий струм, наприклад електродвигуни значної потужності, тоді трансформатор має бути зарезервований на 30-40% від планової потужності.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Repair-Home.net