BetOnline купує яхту Bored Ape Yacht NFT за $375 000

Февраль 12th, 2022

Оператор BetOnline придбав рідкісний Bored Ape Yacht Club NFT.

Купівля Bored Ape Yacht Club #320 була здійснена за 120 Ethereum, що дорівнює понад 375 000 доларів США. Завдяки цьому компанія, яка займається ставками на спорт та пропонує ігрові автомати онлайн, стала частиною ексклюзивної спільноти членів Bored Ape, до якої також входять Dr Dre, Snoop Dogg, Емінем, Періс Хілтон та Джастін Бібер.

У грудні 2021 року BetOnline вийшла на ринок НФТ через цільове придбання проекту "Knights of Degen". Вважається, що ця остання покупка свідчить про довгострокові фінансові наміри компанії, а також план посилення корпоративного спонсорства та рекламних акцій.

BetOnline

Хто знає, чи дійсно такі концепції, як NFT та метавсесвіт, приживуться у довгостроковій перспективі, і чи дійсно люди вже оцінили їх обмеження? Тим не менш, на даний момент дехто вже явно підхопив цю тенденцію.

Генеральний директор BetOnline Едді Роббінс III сказав: "Наша компанія була одним з перших послідовників криптовалюти, тому що ми твердо віримо в майбутнє технології блокчейн. НФТ - це нова для нас вертикаль, але ми також впевнені в цьому глобальному русі, як і в криптовалютному. просторі".

Під час Суперкубку LVI BetOnline планує роздавати $1 000 біткоїнів за кожне набране очко обраним особам у рамках лотереї. У лотереї може взяти участь будь-хто, реєстрація доступна на сайті до початку гри в Супернеділю.

Також проводиться додатковий конкурс, у якому приз у біткоїнах буде запропоновано будь-кому, хто передбачить переможця гри та точний підсумковий рахунок.

Bored Ape Yacht

BetOnline нещодавно завершила багаторічну угоду, в рамках якої вона виступає як офіційний партнер зі ставок на спорт Футбольної ліги, що складається з восьми команд. Чотири з восьми команд належать окремим проектам NFT: Bored Ape Yacht Club, Knights of Degen, Gutter Cat Gang та 80KI (Steve Aoki).

Роббінс III додав: "Ми розглядали це як надзвичайно захоплюючу можливість приєднатися до одного з найпривабливіших угруповань NFT у світі. Наш Ape дійсно говорив з нами. Він веселий, він модний і тепер він символ нашої прихильності до цієї індустрії".

"Ми тільки починаємо роботу з токенами, але у нас великі плани на цю галузь, що бурхливо розвивається".

Поделиться: