Як зробити ремонт: швидко, якісно, надовго?

Ноябрь 22nd, 2021

Житло потребує ремонту? Це не привід занепадати духом в передчутті тривалого процесу, адже ремонт квартир у Львові може бути швидким та зручним, якщо його виконанням займаються спеціалізовані організації. Співпраця з ними може здатися затратною, на перший погляд, однак після більш детального аналізу виявиться, що замовлення їх послуг – єдино правильний вибір.

Одна людина не може знати і вміти геть усе – монтувати стіни, проводити електрику, укладати кахель… А ремонтні роботи передбачають безліч різних маніпуляцій і взаємодію з масою матеріалів. Якими якостями наділені останні? Котрі із них краще інших підійдуть для утеплення стелі, а які бажано покласти на підлогу? Як правильно розрахувати витрати, щоб не придбати зайвих плит, листів, рулонів? Прорахуватися – легко, та через одну помилку може не вистачити шпалер, або ж замість очікуваної економії власник житла витратить кошти без нагальної потреби. І добре, коли мова йде про доступні та розповсюджені матеріали.

Ремонт кварти часто передбачає використання різноманітного обладнання та інструментів. Дрилі, рубанки, шліфувальні машини, болгарки, гайкові ключі – їх насправді чимало. Чи є вони у кожного власника житла? Звісно, ні, особливо, якщо мова йде про спеціалізований електроінструмент, який не використовується за звичайних умов і коштує чималих грошей. То чи варто викидати їх на вітер, якщо можна скористатися послугами ремонтно-будівельної компанії, у розпорядженні якої знайдуться всі необхідні пристосування.

Ремонт капітальний та косметичний: типові маніпуляції

Уклавши договір зі спеціалізованою організацією, замовник зможе й надалі насолоджуватися життям та вільно розпоряджатися власним часом. Професіонали зроблять ремонт – капітальний чи косметичний не залежно від його складнощі. Бажаєте змінити оформлення квартири чи набридли старі шпалери? А можливо плануєте здавати приміщення в оренду? Для команди компанії Капітель – це ще одна можливість показати на практиці свої вміння. Дизайнер запропонує цікаву ідею, а професійні виконавці втілять її у життя, попередньо узгодивши свої дії з клієнтом.

Майстри максимально відповідально підходять до справи не залежно від її складності та масштабів. Капітальний ремонт, звісно займе більше часу, та він буде здійснений у відведені строки й у межах наявного бюджету. Перш ніж перейти до дій спеціаліст ретельно огляне приміщення, щоб оцінити його реальний стан: наявність тріщин, якість труб й електропроводки та інших елементів. Лише після цього він зможе впевнено говорити про доцільність тих чи інших маніпуляцій.

В старих квартирах окрім елементів оздоблення, покриття стін, стелі та підлоги часто доводиться міняти каналізаційні та системи водопостачання. Хоча, якщо останній раз ремонт робився років зо 20 тому, то варто оцінити стан усіх конструктивних елементів. У квартирі, яку придбали на вторинному ринку зазвичай починають з демонтажу старого покриття, а в новобудовах – з вирівнювання стін та підлоги. І в тому, і в іншому випадку дуже важливо якісно підготувати поверхню до наступних маніпуляцій, бо саме від цього значною мірою залежить довговічність ремонту. Спеціалісти компанії Капітель зроблять житло зручним, практичним та безпечним. Встановлять міжкімнатні перегородки, утеплять кімнати, замінять двері й радіатори та здійснять комплекс робіт, щоб створити ідеальний простір для життя і творчості. Якщо є ціль, вона буде досягнута.

Поделиться: