Покерний професіонал Корі Зайдман звинувачується в шахрайстві у зв'язку зі схемою спортивних ставок

Июнь 17th, 2022

Власникові браслета Світової серії покеру Корі Зайдману пред'явлені федеральні звинувачення в змові з метою здійснення шахрайства з використанням телефонного і поштового зв'язку, а також у змові з метою відмивання грошей у зв'язку з операцією зі спортивними ставками, в результаті якої у передбачуваних жертв афери було вилучено понад 25 мільйонів доларів.

Професіоналу покеру Корі Зайдману пред'явлені звинувачення в шахрайстві і змові у зв'язку з передбачуваною схемою спортивних ставок на ігрових автоматах грати на гривні.


Поліція заарештувала Зайдмана в середу, після чого окружний суд США по східному округу Нью-Йорка оприлюднив обвинувальний висновок проти нього.

Зайдман обіцяв бетторам внутрішню інформацію

У обвинувальному висновку стверджується, що Зайдман і неназвані спільники змушували жертв вірити, що його організація має внутрішню інформацію, яка може гарантувати виграш у спортивних ставках. Ця інформація нібито включала відомості про нібито фіксовані ігри, засновані на інформації від керівників телебачення і лікарів коледжів.

Група розміщувала радіорекламу на різних ринках США, роблячи ці заяви. Потім приватні особи повинні були заплатити за інформацію. Інформація була "або фіктивною, або отриманою в результаті пошуку в Інтернеті", йдеться в заяві Міністерства юстиції.

Організація використовувала такі назви, як Gordon Howard Global, Ray Palmer Group і Grant Sports International. Сам Зайдман, як стверджується, використовував різні псевдоніми, включаючи такі імена, як Стів Неш, Марк Льюїс, Джоел Оренштейн і рік кеш.

"Зайдман полював на людей, яким вселяли, що у нього є внутрішня інформація, яка приведе їх до легких грошей", - сказав у своїй заяві виконуючий обов'язки спеціального агента з розслідувань національної безпеки в Нью-Йорку Рікі Дж. "Насправді він продавав тільки брехню і дезінформацію, виманюючи у жертв мільйони, залишаючи їх життя у фінансовому занепаді, а банківські рахунки порожніми".

Згідно з базою даних Hendon Mob, Зейдман-професійний гравець в покер з багаторічним стажем, який заробив в живих турнірах 691 141 долар. Найбільшого успіху він домігся в 2012 році, коли виграв турнір з семикарткового стаду хай/лоу з бай-іном $1 500 на світовій серії покеру. Зайдман обійшов поле з 622 гравців, перемігши в хедз-апі Кріса Бьоріна, і завоював свій єдиний в кар'єрі браслет WSOP. Останнім часом він двічі потрапляв в призи на WSOP в 2021 році, а в 2022 році тричі потрапляв в призи в додаткових турнірах World Poker Tour.

В обвинувальному висновку стверджується, що Зайдман і його співучасники керували схемою з січня 2004 року по березень 2020 року.

Поделиться: