Дизайнер інтер'єру: плюси роботи з професіоналами

Март 31st, 2023

Якщо ви робите ремонт, у вас є два варіанти оформлення квартири: придумати самому або попрацювати з професійним дизайнером. Перший варіант має лише один плюс – він безкоштовний. При цьому ви не зможете врахувати все з огляду на освітлення, всі матеріали, зручність та інші фактори. Але професійні дизайнери можуть. Професіонали прагнуть втілити в життя будь-які побажання та виконають виключно якісний дизайн інтерєру.

Чому варто працювати з професійним дизайнером?

  • Ви будете впевнені, що у проекті немає помилок та прорахунків. Дизайнери завжди кілька разів перевіряють проект і знають, як уникнути недоліків. Таким чином, вам не потрібно витрачати додаткові гроші на виправлення цих помилок.
  • Дизайн-проект точно описує всю роботу, тому немає ситуацій, коли потрібно робити зайві речі. Крім того, ви точно знаєте, що буде в результаті, і вам більше не доведеться переробляти ремонт.
  • Дизайнер зробив візуалізацію, що показує, як виглядатиме інтер'єр. Крім того, ви можете зробити кілька варіантів і вибрати той, який найкраще підходить вам.
  • Дизайнер знає, які матеріали є на ринку, як вибрати для дизайну квартири в Москві, де купити, як купити дешевше та якісніше. Крім того, ви не витрачатимете час на покупки кожні вихідні.
  • Матеріали повністю збігатимуться за фактурою, тоном та іншими параметрами. Якщо ви замовляєте самі, ви можете купити не те. Ви зрештою витрачаєте більше часу.
  • Усі терміни чітко прописані у дизайн-проекті, тому більше нічого обговорювати не потрібно. А це означає, що ремонт буде завершено вчасно. Крім того, ви не перевищите бюджет ваших початкових інвестицій.
  • Дизайнер врахував ваші витрати на ремонт. На підставі цього він зробив проект. В результаті вам не потрібно турбуватися про те, що у вас недостатньо грошей. Крім того, всі матеріали суворо відбираються за кількістю. Якщо вашій ванні потрібно 10 плиток, вони куплять 10. Їх може залишитися зовсім небагато, але ви не платитимете більше.
  • Під час розробки дизайн-проекту враховуйте не лише візуальні складові. Ще одна мета – зручне та правильне місце для комунікацій. Дизайнери продумали все: кондиціонери, телевізори, витяжки, бойлери для санвузлів та розташування труб. Це потрібно для того, щоб та сама інженерна мережа не заважала ремонту.
  • Інтер'єр буде індивідуальним. Це основна перевага дизайнерських послуг. Якщо ви думаєте про інтер'єри самі, то обов'язково шукатимете варіанти в інтернеті, дивитися квартири знайомих і не тільки. Дизайнер працює з нуля за вашими побажаннями.

Поделиться: